280D-F12Z-10B-CR-3
280D-F12Z-10B-CR-3
Allen-Bradley 280D-F12Z-10B-CR-3 Softstarter, Full Voltage, 24VDC, 10A, 0.5 - 2.5A Range, HOA Keypad