284E-FVD7P6Z-25-RRW-3-SBW
284E-FVD7P6Z-25-RRW-3-SBW
Allen-Bradley 284E-FVD7P6Z-25-RRW-3-SBW Starter, VFD, Sensorless Vector Control, 7.6A, 3.3kW, 5HP, 24VDC Coil