DRP024V480W3BN
DRP024V480W3BN
CliQ II 3-Phase DIN Rail Power Supply 24V/20A,480W
ผู้ผลิต / Manufacturer Delta · ( 651 view )
ราคา / Price
5,450.00 บาท.
สถานะสินค้า / Status
สอบถามสินค้าโทร. 063-080-9008.
จำนวน / Quantity
บริการส่งสินค้าฟรีทั่วไทย
สินค้ารับประกัน 1 ปี
เป็นไปตามเงื่อนไขของบริษัทฯ
การชำระเงิน
ชำระเงินแบบเครดิตสำหรับลูกค้าองค์กร
ติดต่อสะดวกทุกช่องทาง
@KUPLUS
: kuplus2011@gmail.com
Details
Highlights & Features
  • Universal AC input voltage: 3 x 320Vac-600Vac (3-Phase) or 2 x 360Vac-600Vac (2-Phase) or 2 x 360Vac-600Vac (2-Phase)
  • Power will not de-rate for the entire input voltage range
  • Power Boost of 150% for 5 seconds and 200% for 2 seconds