DILM25-01(230V50HZ,240V60HZ)
DILM25-01(230V50HZ,240V60HZ)
EATON DILM DILM 3 Pole Contactor, 25 A (AC3 380 - 440V), 11 kW (AC3 380 - 440V), 230 V @ 50 Hz, 240 V @ 60 Hz Coil