LY2ZN-CR AC100/110
LY2ZN-CR AC100/110
Bifurcated, Plug-in terminal, Coil surge killer: CR, 24 VDC 5 A (Resistive load), 110 VAC 5 A (Resistive load), Output DPDT (5 A 24 V)