MM4PN DC200/220
MM4PN DC200/220
Single, Plug-in terminal, 24 VDC 5 A (Resistive load (cos ?= 1)), 220 VAC 7.5 A (Resistive load (cos ?= 1)), Output 4PDT (5 A 24 V)